Serwis Opon

Wulkanizacja Podhale szczególnie angażuje się w kompleksowość oferty, dlatego decydując się na nasze usługi, mają Państwo gwarancję, że do zlecenia podejdziemy indywidualnie i  z zaangażowaniem. W celu zapewniania komfortu i bezpieczeństwa jazdy oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących serwisowania opon, z którym możesz zapoznać się poniżej. Sprawdź również nasz cennik usług wulkanizacyjnych.

Sprzedaż Opon

Odpowiedni dobór opony dla konkretnego typu pojazdu i jego parametrów eksploatacyjnych ma wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów i innych użytkowników drogi. Oferujemy profesjonalną poradę w zakresie wyboru odpowiedniego ogumienia do Twojego samochodu. W swojej ofercie handlowej posiadamy opony nowe, bieżnikowane i używane znanych i renomowanych firm, między innymi takich jak:

Wyważanie Kół

Niewyważone koła skutkują mniejszym komfortem jazdy (m.in. drgania kierownicy) i mogą grozić zniszczeniem zawieszenia. Zaleca się wyważać koła średnio co 10-15 tys. km, oraz za każdym razem, kiedy opona jest zdejmowana z felgi np. podczas sezonowej wymiany opon. W naszej firmie oferujemy wyważanie zarówno felg stalowych jak i aluminiowych z wysoką dokładnością. Pamiętaj, że niewyważone koła przyspieszają zużycie opon, zawieszenia oraz pogarszają parametry trakcyjne auta i zmniejszają komfort jazdy.

Wymiana Opon

Dla opon letnich zima zaczyna się już przy 7°C. W takich warunkach skuteczność opony letniej zmniejsza się w porównaniu do opony zimowej, dlatego wymiana opon na sezon zimowy jest konieczna dla zachowania bezpieczeństwa. Oferujemy wymianę opon na felgach stalowych oraz aluminiowych, umawiając się z nami w okresie przedsezonowym unikniesz konieczności oczekiwania w kolejkach.

Naprawa Opon

Doskonale wiemy, że potrzeba naprawy ogumienia może zdarzyć się w nieoczekiwanym momencie, dlatego proponujemy naszym klientom szybką i fachową naprawę opon. Fachowa naprawa opony jest istotna, aby móc ruszyć w dalszą drogę bez ryzyka kolejnej awarii i problemów.